Wiele dziedzin rzemiosła wymaga stosowania urządzeń pomiarowych i sprzętu pomiarowego. Istnieją uniwersalne i specjalne narzędzia pomiarowe. Profesjonalna praca zawsze i powtarzalnie powinna zostać wykonana precyzyjnie i z największą dokładnością.

Narzędzia Pomiarowe - Kategorie

Wyświetlanie 1–24 z 3105 wyników

Profesjonalista wie, co mierzy

Niektóre narzędzia pomiarowe dla rzemieślników są prostymi, precyzyjnymi przyrządami, używanymi od wieków. Inne to zaawansowane technologicznie urządzenia do precyzyjnych pomiarów.

Dobrze sprawdzają się kątomierze, narzędzia do znakowania, przyrządy do pomiaru długości lub czujniki pomiarowe. Są one często stosowane na placach budowy lub w warsztatach.

Pomiary do zastosowań specjalnych

Oprócz powszechnie stosowanych narzędzi pomiarowych istnieje wiele różnych profesjonalnych narzędzi pomiarowych do zastosowań specjalnych. Na przykład elektrycy potrzebują narzędzi pomiarowych do wykonywania pomiarów w obwodach elektrycznych. Do testowania układów pneumatycznych i hydraulicznych potrzebne są specjalne urządzenia pomiarowe, np. do pomiaru ciśnienia.

W geodezji stosuje się precyzyjną technikę pomiarową, taką jak niwelatory lub laserowa technika pomiarowa. Zastosowania, które nie są powszechne, wymagają specjalnych urządzeń do kontroli i testowania. Poza wymienionymi powyżej, urządzenia do pomiaru promieniowania, wilgotności i temperatury są dostępne u naszych wyspecjalizowanych dystrybutorów. Profesjonalny asortyment jest przeznaczony dla wymagających producentów przyrządów pomiarowych, a przyrządy pomiarowe są dostarczane w sposób niezawodny.