Ściągacz 3-ramienny 42-2, 80mm KUKKO

KUKKO, producent narzędzi odciągowych, został założony w 1925 roku w Niemczech przez Karla KUKKOski. Od początku jego istnienia firma dążyła do stworzenia wyjątkowych narzędzi, które będą miały długotrwałe i niezawodne zastosowanie. Od tamtej pory KUKKO rozwinęło się w lidera rynku, zatrudniając obecnie 80 pracowników i sprzedając swoje produkty w ponad 100 krajach na całym świecie. Dzięki starannej produkcji, wysokiej jakości materiałom i innowacyjnym technologiom, KUKKO nieustannie podnosi poprzeczkę w dziedzinie wytrzymałości i niezawodności swoich narzędzi.

Marka zajmuje się produkcją narzędzi dla branży samochodowej, mechaniki, lotnictwa, przemysłu, takie jak: narzędzi do demontażu osi, narzędzi do układów hamulcowych, napinaczy do sprężyn, narzędzi do pierścieni tłokowych, demontażu przegubów kulowych, ściągaczy do kierownicy, kluczy do filtrów oleju, ściągaczy do piast, narzędzi do wymiany wycieraczek, przyrządów rozdzielających, ściągaczy wewnętrznych, Młotków ślizgowych.

Kukko jest obecnie postrzegane jako twórca narzędzi, który oferuje swoim klientom i partnerom bezproblemowe funkcjonowanie. Kukko stawia na zastosowanie w produkcji nowoczesnych technologii projektowania i wytwarzania, dostarczając produkty, które są trwałe, proste w użyciu oraz bardzo skuteczne. Firma stale dąży do podnoszenia jakości i precyzji swoich produktów, oferując pełną gamę narzędzi odciągowych i zestawów montażowych.

Wyświetlanie 1–24 z 155 wyników

KOSZYK

close