Artykuły BHP to produkty, których zadaniem jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa i higieny pracy. Najważniejsza jest ochrona ciała pracownika przed działaniami czynników szkodliwych. Właśnie ta grupa produktów BHP znajduje zastosowanie podczas codziennych obowiązków w trakcie wykonywania pracy.

Do głównych elementów ochrony osobistej pracownika zaliczyć możemy – google, maski, osłony twarzy, hełmy, kaski, rękawice, kombinezony, ochraniacze na kolana, stopery, nauszki, filtry. Każdy z produktów charakteryzuje specjalistyczne przeznaczenie oraz poziom zaawansowania użytych technologii oraz stopni ochrony.

Wyświetlanie 1–24 z 5609 wyników

Znaczenie skrótu BHP i jego zastosowanie

Skrót BHP (Bezpieczeństwo i Higiena Pracy) odnosi się do praktyk i zasad, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa i zdrowia wszystkim pracownikom zatrudnionym w danej firmie. BHP ma na celu ochronę pracowników przed szkodliwymi warunkami pracy, takimi jak niebezpieczne lub szkodliwe substancje chemiczne, hałas, promieniowanie, drgania, choroby zawodowe, a także urazy mechaniczne. BHP obejmuje wszelkiego rodzaju szkolenia i środki bezpieczeństwa, takie jak zapobieganie pożarom, wytyczne dotyczące odzieży roboczej i tablic informacyjnych.

KOSZYK

close