Klucz dynamometryczny 8-40 Nm Wtykowy 9×12 mm MANOSKOP 730/4Q STAHLWILLE
50184004
4018754292660
Klucz dynamometryczny MANOSKOP 730/4Q wykonany jest z rury stalowej z rękojeścią z 2-komponentowego tworzywa sztucznego. Posiada blokadę QuickRelease oraz możliwość łatwego ustawienia skali momentu obrotowego.
Na stanie
1168,99 zł brutto 950,40 zł netto
Na stanie
Klucz dynamometryczny 8-40 Nm Wtykowy 9×12 mm MANOSKOP 730/4Q STAHLWILLE 50184004
Opis
Klucz dynamometryczny MANOSKOP® 730 Quick
Wykonanie: bardzo stabilny i odporny. Skala do odczytu Nm lub lbf · ft, odczyt w okienku skali. Z korpusem z rury stalowej, z rękojeścią z 2-komponentowego tworzywa sztucznego, głowica z mocowaniem do narzędzi wtykowych. Blokada bezpieczeństwa QuickRelease gwarantuje pewne zatrzaskiwanie i szybką wymianę wtykanych narzędzi.
Do kontrolowanego dokręcania w prawo i w lewo. Cofanie do 0 jest zbędne, ponieważ element pomiarowy jest obciążany tylko podczas dokręcania, pręt wyginany zamiast sprężyny. Wyraźny akustyczny i wyczuwalny sygnał wyzwolenia. Łatwe i wygodne ustawianie skali przy pomocy suwaka regulacyjnego, możliwość justowania bez demontażu. Dostawa z certyfikatem badania.
Zastosowanie: do kontrolowanego dokręcania śrub w odpowiednim zakresie momentów obrotowych we wszystkich obszarach produkcji przemysłowej. Idealny do prac montażowych w miejscach trudno dostępnych.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8262790910 |
| EAN | 4018754292660 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Zakres skali w (Nm) maks. | 8 Nm |
| Zakres skali w (Nm) min. | 40 Nm |
| Podział skali | 1 Nm |
| Dokładność wyzwalania | ± 4 % |
| Napęd czworokątny | 9 x 12 mm |
| Średnica | 17,5 mm |
| Długość | 222 mm |
| Waga | 0,482 kg |
|---|---|
| Wymiary | 260 × 60 × 60 mm |
| Wysyłka | 1 |





