Macki do pomiarów wewnętrznych Intertest 30-50mm KRÖPLIN
Macki pomiarowe
Producent:
SKU:
8242690050
EAN:
4330816870891
Produkt marki Kroeplin posiadający oznaczenie producenta o symbolu 8242690050 określony jako Macki do pomiarów wewnętrznych Intertest 30-50mm KRÖPLIN
Dostępność:
Pozostało tylko: 1
2687,39 zł brutto 2184,87 zł netto
Pozostało tylko: 1
Macki do pomiarów wewnętrznych Intertest 30-50mm KRÖPLIN 8242690050
Opis
Macki do pomiarów wewnętrznych Intertest do użytkowania warsztatowego
Wykonanie: do stosowania w trudnych warunkach warsztatowych, amortyzowany mechanizm napędowy ze stalową sprężyną transmisyjną dla większej dokładności, powierzchnie pomiarowe z węglików spiekanych, przestawne znaczniki tolerancji. Dostawa w opakowaniu transportowym.
Zastosowanie: do pomiaru rowków wewnętrznych i podcięć.
Odczyt 0,01 mm
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8242690050 |
| EAN | 4330816870891 |
| Producent | Kroepli |
| Zakres pomiaru | 30–50 mm |
| Odczyt | 0,010 mm |
| Głębokość pomiaru | 85 mm |
| Głębokość rowka | 7,0 mm |
| Szerokość wpustu | 1,2 mm |
| Granica błędu | 0,030 mm |
| Granica powtarzalności | 0,010 mm |
| Rodzaj końcówki pomiarowej | :kulka Ø 1,0 (1) mm |
| Dł. końcówki pomiarowej ruch. | 7,3 mm |
| Dł. końcówki pomiarowej stałej | 7,3 mm |
| Nacisk pomiarowy | 1,1–1,6 N |






