Brzeszczot wgłębny 20mm Narzędzie wielofunkcyjne

yato.jpg
Producent:

SKU:

YT-34686

EAN:

5906083346866

Produkt marki YATO posiadający oznaczenie producenta o symbolu YT-34686 określony jako BRZESZCZOT WGŁĘBNY 20MM DO NARZĘDZIA WIELOFUNKCYJNEGO BIM

Dostępność:

Na stanie

16,42  brutto

13,35  netto

Na stanie

Zakupy bez rejestracji konta
Kup do 17:00, wysyłka w środę
Koszty wysyłki produktu

Brzeszczot wgłębny 20mm Narzędzie wielofunkcyjne YT-34686

Dane techniczne:
n
nMateriał: BIM (bi-metal)
nSzerokość [mm]: 20
n
Opis:
n
nTo akcesorium do oscylacyjnego narzędzia wielofunkcyjnego jest przeznaczone do wykonywania wgłębnych cięć twardych materiałów, takich jak metal, czy twarde drewno.
n
nWielofunkcyjne narzędzia oscylacyjne i akcesoria z serii Yato Quick Release System pozwalają na szybką, beznarzędziową wymianę akcesoriów, co znacznie ułatwia i przyspiesza pracę. Akcesoria Yato Quick Release System najlepiej współpracują z kompatybilnymi urządzeniami Yato, szczególnie YT-82220.
n
nPonadto akcesoria Yato Quick Release System są kompatybilne z większością urządzeń dostępnych na rynku, w szczególności z narzędziami kompatybilnymi z systemem Bosch OIS. Akcesoria Yato Quick Release system nawet wykorzystane z konwencjonalnym mocowaniem na śrubę imbusową ułatwiają pracę, ponieważ mogą być mocowane po poluzowaniu śruby, a nie po pełnym jej wykręceniu, jak w przypadku akcesoriów konkurencji.
n
nWielofunkcyjne narzędzie oscylacyjne są najbardziej uniwersalnymi narzędziami na rynku. Korzystając z szerokiej palety akcesoriów Yato, można nimi ciąć, ciąć wgłębnie, szlifować, usuwać zaprawy i kleje, zdrapywać powłoki malarskie i pracować w miejscach niedostępnych dla innych urządzeń. To wszystko osiągają dzięki oscylacjom akcesoriów o wysokiej częstotliwości, dzięki czemu zachowujemy pełną kontrolę nad narzędziem (nie ma efektu „odrzutu” typowego dla skrawania rotacyjnego) i przy minimalnym stopniu wibracji.
n
nW przypadku narzędzi wielofunkcyjnych, to osprzęt decyduje o użyteczności urządzenia. Rozszerza jego możliwości, ale także jakość osprzętu ma największy wpływ na wydajność pracy urządzeń. Bardzo ważna jest też wygoda, każdy użytkownik urządzenia z możliwością beznarzędziowej wymiany akcesoriów doceni tę funkcję.

Dane dodatkowe
ProducentYATO
Kod producentaYT-34686
Jednostka miarySZT
Ilość w opakowaniu1
Ilość sprzedażna1
Waga0,058

Na podstawie 0 opinii

0.0 ocena
0
0
0
0
0

Dodaj opinię na temat “Brzeszczot wgłębny 20mm Narzędzie wielofunkcyjne”

Dotychczas nie wystawiono żadnej opinii.

Zobacz oceny
Nasze oceny Allegro
100,0%

klientów poleciło tego sprzedającego przez ostatnie 12 miesięcy

5

zgodność z opisem

5

usługi sprzedającego

-

koszty wysyłki

Oficjalny sklep buythis.pl na Allegro.
Buy This NIP: 8151591888