Macki do pomiarów wew,analog. cyfr. 0-20mm KRÖPLIN
8242670020
4332163400578
Produkt marki Kroeplin posiadający oznaczenie producenta o symbolu 8242670020 określony jako Macki do pomiarów wew,analog. cyfr. 0-20mm KRÖPLIN
Brak w magazynie
2760,39 zł brutto 2244,22 zł netto
Brak w magazynie
Macki do pomiarów wew,analog. cyfr. 0-20mm KRÖPLIN 8242670020
Opis
Wykonanie: macki pomiarowe wyróżniają się przejrzyście wykonaną tarczą LCD, która ułatwia prawidłowy odczyt wartości pomiarowych. Dostawa z 2 bateriami AAA/LR03, 1,5 V (dla 4267 0020 z wkrętakiem), w opakowaniu transportowym.
Funkcje: program pomiarów bezwzględnych i względnych, przełączanie mm/cale, sygnalizacja świetlna czerwono-zielona do pomiarów tolerancji, przełączanie wartości przyrostu liczbowego.
Zastosowanie: do szybkiego pomiaru rowków, otworów i grubości ścian.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8242670020 |
| EAN | 4332163400578 |
| Producent | Kroepli |
| Zakres pomiaru | 0–20 mm |
| Odczyt | 0,01 mm |
| Głębokość pomiaru | 85 mm |
| Granica błędu | 0,03 mm |
| Granica powtarzalności | 0,01 mm |
| Rodzaj końcówki pomiarowej | kulka Ø 1,5 mm |
| Dł. końcówki pomiarowej ruch. | 24,7 mm |
| Dł. końcówki pomiarowej stałej | 24,6 mm |
| Nacisk pomiarowy | 1,1–1,6 N |






