Gwintownik maszynowy HSSE SIRIUS typ INOX C M20 GÜHRING
8216930200
4049844143937
Gwintownik maszynowy do otworów przelotowych, wykonany zgodnie z normą DIN 376, przeznaczony do gwintów metrycznych zwykłych. Odpowiedni do stali nierdzewnych i kwasoodpornych, o skoku 2,50 mm i długości całkowitej 140 mm.
Brak w magazynie
358,06 zł netto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 748,30 zł.748,30 zł 440,41 zł brutto
Brak w magazynie
Gwintownik maszynowy HSSE SIRIUS typ INOX C M20 GÜHRING 8216930200
Opis
Wykonanie: pole tolerancji ISO 2/6H, typ INOX, kształt nakroju B (4–5 zwojów).
Zastosowanie: do gwintów metrycznych zwykłych według ISO DIN 13. Przeznaczony w szczególności do stali nierdzewnych i kwasoodpornych, takich jak stale siarkowane, austenityczne, martenzytyczne i ferrytyczne.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8216930200 |
| EAN | 4049844143937 |
| Producent | GÜHRING |
| Gwint | M20 |
| Skok | 2,50 mm |
| Długość całkowita | 140 mm |
| Średnica chwytu | 16,0 mm |
| Chwyt kwadratowy | 12,0 mm |
| Średnica otworu pod gwint | 17,50 mm |
| Norma | DIN 376 |
| Wykonanie | z chwytem przelotowym |
| Stal < 700 N/mm2 | 25 |
| Stal < 1000 N/mm2 | 20 |
| Stal < 1400 N/mm2 | 15 |
| INOX ferryt./martenz. | 12 |
| INOX austenit. | 10 |
| INOX duplex | 10 |
| Żeliwo GG/GTS | 25 |
| Żeliwo GGG | 25 |


