Gwintownik maszynowy HSSE SIRIUS typ INOX C M6 GÜHRING
8216930060
4049844144002
Gwintownik maszynowy do otworów przelotowych, typ INOX, wykonanie pole tolerancji ISO 2/6H, przeznaczony do gwintów metrycznych według ISO DIN 13. Stosowany w szczególności do stali nierdzewnych i kwasoodpornych.
Na stanie
103,07 zł netto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 194,93 zł.194,93 zł 126,78 zł brutto
Na stanie
Gwintownik maszynowy HSSE SIRIUS typ INOX C M6 GÜHRING 8216930060
Opis
Wykonanie: pole tolerancji ISO 2/6H, typ INOX, kształt nakroju B (4–5 zwojów).
Zastosowanie: do gwintów metrycznych zwykłych według ISO DIN 13. Przeznaczony w szczególności do stali nierdzewnych i kwasoodpornych, takich jak stale siarkowane, austenityczne, martenzytyczne i ferrytyczne.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8216930060 |
| EAN | 4049844144002 |
| Producent | GÜHRING |
| Gwint | M6 |
| Skok | 1,00 mm |
| Długość całkowita | 80 mm |
| Średnica chwytu | 6,0 mm |
| Chwyt kwadratowy | 4,9 mm |
| Średnica otworu pod gwint | 5,00 mm |
| Norma | DIN 371 |
| Wykonanie | ze wzmocnionym chwytem |
| Stal < 700 N/mm2 | 25 |
| Stal < 1000 N/mm2 | 20 |
| Stal < 1400 N/mm2 | 15 |
| INOX ferryt./martenz. | 12 |
| INOX austenit. | 10 |
| INOX duplex | 10 |
| Żeliwo GG/GTS | 25 |
| Żeliwo GGG | 25 |

