YATO ZESTAW AKCESORIÓW DO NARZĘDZIA WIELOFUNKCYJNEGO

yato.jpg
Producent:

SKU:

YT-34691

EAN:

5906083346910

Produkt marki YATO posiadający oznaczenie producenta o symbolu YT-34691 określony jako ZESTAW AKCESORIÓW DO NARZĘDZIA WIELOFUNKCYJNEGO

Dostępność:

Brak w magazynie

41,99  brutto

34,14  netto

Brak w magazynie

YATO ZESTAW AKCESORIÓW DO NARZĘDZIA WIELOFUNKCYJNEGO YT-34691

Opis:

Dane techniczne:

Ilość elementów [szt.]: 3

Zestaw brzeszczotów (okrągły i dwa wgłębne) do wielofunkcyjnych urządzeń oscylacyjnych. Pozwalają na cięcie wzdłużne i wgłębne w drewnie, twardym drewnie, metalach, plastiku i podobnych materiałach. W zestawie są 3 brzeszczoty.

Wielofunkcyjne narzędzia oscylacyjne i akcesoria z serii Yato Quick Release System pozwalają na szybką, beznarzędziową wymianę akcesoriów, co znacznie ułatwia i przyspiesza pracę. Akcesoria Yato Quick Release System najlepiej współpracują z kompatybilnymi urządzeniami Yato, szczególnie YT-82220.

Ponadto akcesoria Yato Quick Release System są kompatybilne z większością urządzeń dostępnych na rynku, w szczególności z narzędziami kompatybilnymi z systemem Bosch OIS. Akcesoria Yato Quick Release system nawet wykorzystane z konwencjonalnym mocowaniem na śrubę imbusową ułatwiają pracę, ponieważ mogą być mocowane po poluzowaniu śruby, a nie po pełnym jej wykręceniu, jak w przypadku akcesoriów konkurencji.

Wielofunkcyjne narzędzie oscylacyjne są najbardziej uniwersalnymi narzędziami na rynku. Korzystając z szerokiej palety akcesoriów Yato, można nimi ciąć, ciąć wgłębnie, szlifować, usuwać zaprawy i kleje, zdrapywać powłoki malarskie i pracować w miejscach niedostępnych dla innych urządzeń. To wszystko osiągają dzięki oscylacjom akcesoriów o wysokiej częstotliwości, dzięki czemu zachowujemy pełną kontrolę nad narzędziem (nie ma efektu „odrzutu” typowego dla skrawania rotacyjnego) i przy minimalnym stopniu wibracji.

W przypadku narzędzi wielofunkcyjnych, to osprzęt decyduje o użyteczności urządzenia. Rozszerza jego możliwości, ale także jakość osprzętu ma największy wpływ na wydajność pracy urządzeń. Bardzo ważna jest też wygoda, każdy użytkownik urządzenia z możliwością beznarzędziowej wymiany akcesoriów doceni tę funkcję.

1 brzeszczot wgłębny HCS do drewna 34x40mm
1 brzeszczot wgłębny BIM do twardego drewna/metalu 34x40mm
1 brzeszczot okrągły HSS do twardego drewna/metalu 88mm

**

Dane dodatkowe
ProducentYATO
Kod producentaYT-34691
Jednostka miaryKPL
Ilość w opakowaniu3
Ilość sprzedażna
Waga0,13

Na podstawie 0 opinii

0.0 ocena
0
0
0
0
0

Dodaj opinię na temat “YATO ZESTAW AKCESORIÓW DO NARZĘDZIA WIELOFUNKCYJNEGO”

Dotychczas nie wystawiono żadnej opinii.