Wybijak do zawleczek 175×6 mm ośmiokątny STAHLWILLE
Wybijaki
Producent:
SKU:
70070012
EAN:
4018754040711
Wybijak do zawleczek o długości 175 mm i średnicy końcówki 6 mm, wykonany ze stali chromowo-wanadowej. Posiada ośmiokątny uchwyt o rozmiarze 10 mm, lakierowany na srebrno.
Dostępność:
Na stanie
54,13 zł brutto 44,01 zł netto
Oszczędzasz:
28,90 zł
Na stanie
Wybijak do zawleczek 175×6 mm ośmiokątny STAHLWILLE 70070012
Opis
Wybijak do zawleczek Rozm.175 mm x 6 mm Sr.10mm-uchw. narz.
- DIN 6450
- 8-katny
- stal chromowo-wanadowa, lakierowany w kolorze srebnym
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 70070012 |
| Nr katalogowy | 108/175 X 6 SPLINTTREIBER, ACHTKANTIG |
| EAN | 4018754040711 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Waga | 69 g |
| L | 175 mm |
| Srednica koncówki narzedzia | 6 mm |
| Rozmiar osmiokatnego uchwytu do narzedzia | 10 mm |

