Wybijak do zawleczek 150×5 mm ośmiokątny STAHLWILLE
Wybijaki
Producent:
SKU:
70070004
EAN:
4018754040643
Wybijak do zawleczek o długości 150 mm i średnicy końcówki 5 mm, wykonany z chromowo-wanadowej stali. Uchwyt narzędzia ma rozmiar 10 mm i jest lakierowany na srebrno.
Dostępność:
Na stanie
30,24 zł brutto 24,59 zł netto
Oszczędzasz:
15,64 zł
Na stanie
Wybijak do zawleczek 150×5 mm ośmiokątny STAHLWILLE 70070004
Opis
Wybijak do zawleczek Rozm.150 mm x 5 mm Sr.10mm-uchw. narz.
- DIN 6450
- 8-katny
- stal chromowo-wanadowa, lakierowany w kolorze srebnym
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 70070004 |
| Nr katalogowy | 108/150 X 5 SPLINTTREIBER, ACHTKANTIG |
| EAN | 4018754040643 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Waga | 67 g |
| L | 150 mm |
| Srednica koncówki narzedzia | 5 mm |
| Rozmiar osmiokatnego uchwytu do narzedzia | 10 mm |


