Wiertło kręte DIN338 HSS ESIRIUS typ INOX 9,8mm (5szt.) GÜHRING
8210780980
4049844232860
Wiertło kręte o średnicy 9,8 mm, wykonane ze stali HSS, przeznaczone do obróbki stali nierdzewnych i innych metali. Charakteryzuje się wysoką dokładnością i wytrzymałością cieplną.
Na stanie
165,46 zł netto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 282,27 zł.282,27 zł 203,51 zł brutto
Na stanie
Wiertło kręte DIN338 HSS ESIRIUS typ INOX 9,8mm (5szt.) GÜHRING 8210780980
Opis
Wiertło kręte, z chwytem cylindrycznym
Wykonanie: bardzo stabilne wiertło. Profil szlifowany, z precyzyjnym zaszlifowaniem wierzchołka, wysoka dokładność podziałki i wysoka wytrzymałość cieplna. Boczny kąt natarcia większy od normalnego, grubość rdzenia pomniejszona, zbieżność rdzenia normalna.
Zastosowanie: wiertło specjalne przeznaczone do stali nierdzewnych, kwasoodpornych, żarowytrzymałych i austenitycznych (INOX), aluminium, stopów aluminium, miedzi i mosiądzu.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8210780980 |
| EAN | 4049844232860 |
| Producent | GÜHRING |
| Ø h7 | 9,8 mm |
| Długość spirali | 87 mm |
| Długość całkowita | 133 mm |
| INOX ferryt./martenz. f | 0,160 mm/obr. |
| INOX ferryt./martenz. | zalecane |
| INOX austenit. | zalecane |
| INOX duplex | zalecane |





