Wiertło kręte DIN338 HSS ESIRIUS typ INOX 7,1mm GÜHRING
8210780710
4049844233133
Wiertło kręte o średnicy 7,1 mm, wykonane z HSS, przeznaczone do obróbki stali nierdzewnych, aluminium oraz miedzi. Charakteryzuje się stabilnością, precyzyjnym szlifowaniem wierzchołka oraz wysoką wytrzymałością cieplną.
Na stanie
213,15 zł brutto 173,29 zł netto
Na stanie
Wiertło kręte DIN338 HSS ESIRIUS typ INOX 7,1mm GÜHRING 8210780710
Opis
Wiertło kręte, z chwytem cylindrycznym
Wykonanie: bardzo stabilne wiertło. Profil szlifowany, z precyzyjnym zaszlifowaniem wierzchołka, wysoka dokładność podziałki i wysoka wytrzymałość cieplna. Boczny kąt natarcia większy od normalnego, grubość rdzenia pomniejszona, zbieżność rdzenia normalna.
Zastosowanie: wiertło specjalne przeznaczone do stali nierdzewnych, kwasoodpornych, żarowytrzymałych i austenitycznych (INOX), aluminium, stopów aluminium, miedzi i mosiądzu.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8210780710 |
| EAN | 4049844233133 |
| Producent | GÜHRING |
| Ø h7 | 7,1 mm |
| Długość spirali | 69 mm |
| Długość całkowita | 109 mm |
| INOX ferryt./martenz. f | 0,125 mm/obr. |
| INOX ferryt./martenz. | zalecane |
| INOX austenit. | zalecane |
| INOX duplex | zalecane |





