Wiertło kręte DIN338 HSS ESIRIUS typ INOX 5,7mm GÜHRING
8210780570
4049844233270
Wiertło kręte o średnicy 5,7 mm z chwytem cylindrycznym, wykonane ze stali HSS. Przeznaczone do obróbki stali nierdzewnych, aluminium oraz miedzi.
Na stanie
88,17 zł brutto 71,68 zł netto
Na stanie
Wiertło kręte DIN338 HSS ESIRIUS typ INOX 5,7mm GÜHRING 8210780570
Opis
Wiertło kręte, z chwytem cylindrycznym
Wykonanie: bardzo stabilne wiertło. Profil szlifowany, z precyzyjnym zaszlifowaniem wierzchołka, wysoka dokładność podziałki i wysoka wytrzymałość cieplna. Boczny kąt natarcia większy od normalnego, grubość rdzenia pomniejszona, zbieżność rdzenia normalna.
Zastosowanie: wiertło specjalne przeznaczone do stali nierdzewnych, kwasoodpornych, żarowytrzymałych i austenitycznych (INOX), aluminium, stopów aluminium, miedzi i mosiądzu.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8210780570 |
| EAN | 4049844233270 |
| Producent | GÜHRING |
| Ø h7 | 5,7 mm |
| Długość spirali | 57 mm |
| Długość całkowita | 93 mm |
| INOX ferryt./martenz. f | 0,100 mm/obr. |
| INOX ferryt./martenz. | zalecane |
| INOX austenit. | zalecane |
| INOX duplex | zalecane |





