Skrzynka narzędziowa ABS 454x253x64 mm STAHLWILLE
Skrzynki Narzędziowe
Producent:
SKU:
81271034
EAN:
4018754258215
Skrzynka narzędziowa o wymiarach 454 mm x 253 mm x 64 mm, wykonana z materiału ABS. Waga wynosi 930 g.
Dostępność:
Pozostało tylko: 1
147,34 zł brutto 119,79 zł netto
Oszczędzasz:
93,74 zł
Pozostało tylko: 1
Skrzynka narzędziowa ABS 454x253x64 mm STAHLWILLE 81271034
Opis
Zestaw nasadek 454mm x 253mm x 64mm
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 81271034 |
| Nr katalogowy | KASTEN 50/4 KN |
| EAN | 4018754258215 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Waga | 930 g |
| L | 454 mm |
| b | 253 mm |
| h | 64 mm |






