Raaco to marka, która od 1956 roku projektuje i produkuje innowacyjne i trwałe systemy przechowywania dla przemysłu oraz profesjonalnych rzemieślników na całym świecie. Ich systemy są zaprojektowane z myślą o porządku – dzięki rozwiązaniom praktycznym nawet duże ilości małych przedmiotów, narzędzi i akcesoriów mogą być zorganizowane i przechowywane w sposób łatwy w zarządzaniu.

Raaco otrzymało wiele międzynarodowych nagród za doskonały design przemysłowy, co niesie ze sobą szczególne zobowiązanie. Firma stawia wysokie wymagania zarówno dla praktycznej funkcjonalności, jak i trwałości swoich systemów.

Firma Raaco dba również o środowisko naturalne, minimalizując wpływ na pracowników oraz na środowisko naturalne. Skupiają się na tworzeniu trwałych, przyjaznych dla środowiska rozwiązań, które przynoszą korzyści zarówno użytkownikom, jak i środowisku.

Filozofia marki Raaco zakłada, że to użytkownik tworzy porządek i przegląd, którego potrzebuje. Produkty Raaco dają wiele możliwości, umożliwiają indywidualne dostosowanie produktów do potrzeb użytkownika, a także łączenie różnych produktów i rozbudowę systemów w przyszłości. Produkty Raaco są łatwe w użyciu i charakteryzują się innowacyjnymi rozwiązaniami jakościowymi.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 25