Wkrętak do nasadek QR 1/4″ 150mm STAHLWILLE
Rękojeści
Producent:
SKU:
11051010
EAN:
4018754150977
Wkrętak do nasadek o długości 150 mm, wykonany ze stali chromowej, chromowany. Posiada blokadę QuickRelease oraz rękojeść 2-komponentową.
Dostępność:
Na stanie
57,07 zł brutto 46,40 zł netto
Oszczędzasz:
31,00 zł
Na stanie
Wkrętak do nasadek QR 1/4″ 150mm STAHLWILLE 11051010
Opis
Rękojeść wkrętakowa do nasadek, czworokąt 1/4″
Wykonanie: Zgodnie z DIN 3122 E 6,3 – ISO 3315 z ustalaczem kulkowym.
Z stali chromowej, chromowana. Z blokadą bezpieczeństwa QuickRelease i rękojeścią 2-komponentową.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 11051010 |
| EAN | 4018754150977 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Długość | 150 mm |
| Waga | 0,078 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 × 160 × 24 mm |
| Wysyłka | 1 |






