Przyrząd kontrola bicia promieniowego 50×200 mm HELIOS PREISSER
8243150200
4029713223465
Przyrząd do kontroli bicia promieniowego z drobno szlifowaną powierzchnią przyłożenia, płaskością zgodną z DIN 876-2 oraz dwoma przesuwanymi konikami. Maksymalne obciążenie wynosi 5 kg na każdy konik, a dostawa odbywa się w opakowaniu transportowym.
Brak w magazynie
3722,29 zł brutto 3026,25 zł netto
Brak w magazynie
Przyrząd kontrola bicia promieniowego 50×200 mm HELIOS PREISSER 8243150200
Opis
Wykonanie: powierzchnia przyłożenia drobno szlifowana, płaskość zgodnie z DIN 876-2. Z 2 przesuwanymi konikami. Lewy konik ze stałym kłem, prawy konik ze sprężystym kłem, suw około 10 mm. Umocowanie koników odbywa się za pomocą zacisku mimośrodowego. Z wpustem teowym i statywem pomiarowym. Mocowanie czujnika zegarowego o średnicy 8 mm H7, precyzyjna regulacja. Maksymalne obciążenie elementem obrabianym 5 kg na każdy konik. Dostawa w opakowaniu transportowym.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8243150200 |
| EAN | 4029713223465 |
| Producent | HELIOS PREISSER |
| Wysokość kłów | 50 mm |
| Rozstaw kłów | 200 mm |
| Szerokość wpustu teowego | 10 mm |
| Płyta podstawy | 350 x 110 mm |






