Pogłębiacz stożkowy HSS E-PM z powłoką TiZrN 90° z nierównomierną podziałką, Ø8,3mm BECK
8214490830
4053569748704
Pogłębiacz stożkowy HSS E-PM z powłoką TiZrN, 90°, z nierównomierną podziałką, Ø8,3 mm, przeznaczony do materiałów o maks. twardości 60 HRC. Charakteryzuje się promieniowym szlifem zaskoku oraz prostym rowkiem wiórowym, co czystsze powierzchnie i minimalizuje obciążenie krawędzi skrawających.
Brak w magazynie
589,98 zł brutto 479,66 zł netto
Brak w magazynie
Pogłębiacz stożkowy HSS E-PM z powłoką TiZrN 90° z nierównomierną podziałką, Ø8,3mm BECK 8214490830
Opis
Wykonanie: z promieniowym szlifem zaskoku, z prostym rowkiem wiórowym i komorami wiórowymi szlifowanymi z pełnego materiału.
Zastosowanie: do wszystkich materiałów o maks. twardości 60 HRC. Mocno nierównomierna podziałka krawędzi skrawających zapewnia wyjątkowo spokojną pracę podczas pogłębiania, dzięki czemu uzyskiwana jest czystsza powierzchnia, a obciążenie krawędzi skrawających jest zredukowane do minimum.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8214490830 |
| EAN | 4053569748704 |
| Producent | BECK |
| Ø nominalna d1 | 8,3 mm |
| Ø min. | 2,0 mm |
| Długość całkowita | 50 mm |
| Ø chwytu MK/mm | 6 mm |
| Stal < 700 N/mm2 | 60 |
| Stal < 1000 N/mm2 | 50 |
| Stal < 1400 N/mm2 | 40 |
| INOX ferryt./martenz. | 25 |
| INOX austenit. | 30 |
| INOX duplex | 25 |
| Żeliwo GG/GTS | 50 |
| Żeliwo GGG | 45 |
| Tytan > 850 N/mm2 | 15 |
| Aluminium > 8% krzemu | 60 |
| Stopy miedzi | 70 |
| Stal hartowana < 55 HRC | 12 |





