Nasadka 1/2″ rozmiar 24mm 12-kątna krótka STAHLWILLE
Nasadki 12-kątne
Producent:
SKU:
03010024
EAN:
4018754005321
Nasadka 1/2″ (12,5mm) o rozmiarze 24mm, długości 42mm, wykonana ze stali HPQ, chromowana. Zgodna z normami DIN 3124/ISO 2725-1, E DIN EN 3709, ASME B 107.5M.
Dostępność:
Na stanie
43,31 zł brutto 35,21 zł netto
Oszczędzasz:
23,36 zł
Na stanie
Nasadka 1/2″ rozmiar 24mm 12-kątna krótka STAHLWILLE 03010024
Opis
1/2″ (12,5mm) Nasadki Rozm.24mm Dl.42mm
- DIN 3124/ISO 2725-1, E DIN EN 3709, ASME B 107.5M
- HPQ®-stal wysokosprawna, chromowane
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 3010024 |
| Nr katalogowy | 50 24 |
| EAN | 4018754005321 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Waga | 117 g |
| L | 42 mm |
| d1 | 32 mm |
| d2 | 26 mm |
| d3 | 21 mm |
| Profil wyjściowy | podwójnym AS-drive |
| Rozmiar [mm] | 24 mm |
| t1 | 18,5 mm |
| t2 | 24,9 mm |
| Napęd kwadratowy | 1/2″ (12,5mm)” |
| Złącze | metryczne |
| Waga | 0,117 kg |
|---|---|
| Wysyłka | 1 |






