Nasadka 1/2″ rozmiar 21mm 12-kątna krótka STAHLWILLE
Nasadki 12-kątne
Producent:
SKU:
03010021
EAN:
4018754005291
Nasadka 1/2″ (12,5mm) o rozmiarze 21mm i długości 42mm, wykonana ze stali HPQ, chromowana. Zgodna z normami DIN 3124/ISO 2725-1, E DIN EN 3709, ASME B 107.5M.
Dostępność:
Na stanie
44,03 zł brutto 35,80 zł netto
Oszczędzasz:
23,87 zł
Na stanie
Nasadka 1/2″ rozmiar 21mm 12-kątna krótka STAHLWILLE 03010021
Opis
1/2″ (12,5mm) Nasadki Rozm.21mm Dl.42mm
- DIN 3124/ISO 2725-1, E DIN EN 3709, ASME B 107.5M
- HPQ®-stal wysokosprawna, chromowane
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 3010021 |
| Nr katalogowy | 50 21 |
| EAN | 4018754005291 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Waga | 100 g |
| L | 42 mm |
| d1 | 28,7 mm |
| d2 | 26 mm |
| d3 | 20 mm |
| Profil wyjściowy | podwójnym AS-drive |
| Rozmiar [mm] | 21 mm |
| t1 | 16 mm |
| t2 | 25,2 mm |
| Napęd kwadratowy | 1/2″ (12,5mm)” |
| Złącze | metryczne |
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Wysyłka | 1 |






