Nasadka 1/2″ rozmiar 19mm 12-kątna krótka STAHLWILLE
Nasadki 12-kątne
Producent:
SKU:
03010019
EAN:
4018754005277
Nasadka 1/2″ (12,5mm) o rozmiarze 19mm i długości 38mm, wykonana ze stali wysokosprawnej HPQ, chromowana. Zgodna z normami DIN 3124/ISO 2725-1, E DIN EN 3709, ASME B 107.5M.
Dostępność:
Na stanie
36,78 zł brutto 29,90 zł netto
Oszczędzasz:
18,82 zł
Na stanie
Nasadka 1/2″ rozmiar 19mm 12-kątna krótka STAHLWILLE 03010019
Opis
1/2″ (12,5mm) Nasadki Rozm.19mm Dl.38mm
- DIN 3124/ISO 2725-1, E DIN EN 3709, ASME B 107.5M
- HPQ®-stal wysokosprawna, chromowane
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 3010019 |
| Nr katalogowy | 50 19 |
| EAN | 4018754005277 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Waga | 78 g |
| L | 38 mm |
| d1 | 26,2 mm |
| d2 | 25 mm |
| d3 | 18 mm |
| Profil wyjściowy | podwójnym AS-drive |
| Rozmiar [mm] | 19 mm |
| t1 | 16 mm |
| t2 | 21,7 mm |
| Napęd kwadratowy | 1/2″ (12,5mm)” |
| Złącze | metryczne |
| Waga | 0,078 kg |
|---|---|
| Wysyłka | 1 |






