Nasadka 1/2″ rozmiar 17mm 12-kątna krótka STAHLWILLE
Nasadki 12-kątne
Producent:
SKU:
03010017
EAN:
4018754005253
Nasadka 1/2″ (12,5mm) o rozmiarze 17mm, długości 38mm, wykonana ze stali HPQ, chromowana, zgodna z normami DIN 3124/ISO 2725-1. Profil wyjściowy podwójny AS-drive.
Dostępność:
Na stanie
36,78 zł brutto 29,90 zł netto
Oszczędzasz:
18,82 zł
Na stanie
Nasadka 1/2″ rozmiar 17mm 12-kątna krótka STAHLWILLE 03010017
Opis
1/2″ (12,5mm) Nasadki Rozm.17mm Dl.38mm
- DIN 3124/ISO 2725-1, E DIN EN 3709, ASME B 107.5M
- HPQ®-stal wysokosprawna, chromowane
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 3010017 |
| Nr katalogowy | 50 17 |
| EAN | 4018754005253 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Waga | 66 g |
| L | 38 mm |
| d1 | 24 mm |
| d2 | 23,7 mm |
| d3 | 15,2 mm |
| Profil wyjściowy | podwójnym AS-drive |
| Rozmiar [mm] | 17 mm |
| t1 | 15 mm |
| t2 | 19,6 mm |
| Napęd kwadratowy | 1/2″ (12,5mm)” |
| Złącze | metryczne |
| Waga | 0,066 kg |
|---|---|
| Wysyłka | 7 |






