Nasadka 1/2″ rozmiar 32mm 12-kątna krótka STAHLWILLE
Nasadki 12-kątne
Producent:
SKU:
03010032
EAN:
4018754005390
Nasadka 1/2″ (12,5mm) o rozmiarze 32mm, długości 47mm, wykonana ze stali wysokosprawnej, chromowana. Profil wyjściowy z podwójnym AS-drive, zgodna z normami DIN 3124/ISO 2725-1.
Dostępność:
Na stanie
60,74 zł brutto 49,38 zł netto
Oszczędzasz:
33,60 zł
Na stanie
Nasadka 1/2″ rozmiar 32mm 12-kątna krótka STAHLWILLE 03010032
Opis
1/2″ (12,5mm) Nasadki Rozm.32mm Dl.47mm
- DIN 3124/ISO 2725-1, E DIN EN 3709, ASME B 107.5M
- HPQ®-stal wysokosprawna, chromowane
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 3010032 |
| Nr katalogowy | 50 32 |
| EAN | 4018754005390 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Waga | 189 g |
| L | 47 mm |
| d1 | 42,2 mm |
| d2 | 28 mm |
| d3 | 29 mm |
| Profil wyjściowy | podwójnym AS-drive |
| Rozmiar [mm] | 32 mm |
| t1 | 22 mm |
| t2 | 27,6 mm |
| Napęd kwadratowy | 1/2″ (12,5mm)” |
| Złącze | metryczne |






