Nasadka 1/2″ rozmiar 30mm 12-kątna długa STAHLWILLE
Nasadki 12-kątne
Producent:
SKU:
03020030
EAN:
4018754005710
Nasadka 1/2″ (12,5mm) o rozmiarze 30mm, długości 83mm, wykonana ze stali wysokosprawnej, chromowana, zgodna z normami DIN 3124/ISO 2725-1. Posiada profil wyjściowy podwójnym AS-drive.
Dostępność:
Na stanie
114,15 zł brutto 92,80 zł netto
Oszczędzasz:
67,89 zł
Na stanie
Nasadka 1/2″ rozmiar 30mm 12-kątna długa STAHLWILLE 03020030
Opis
1/2″ (12,5mm) Nasadki Rozm.30 2) ” Dl.83mm
- dlugie
- DIN 3124/ISO 2725-1, E DIN EN 3710, E DIN EN 3709, ASME B 107.5M
- HPQ®-stal wysokosprawna, chromowane
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 3020030 |
| Nr katalogowy | 51 30 |
| EAN | 4018754005710 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Waga | 341 g |
| L | 83 mm |
| d1 | 39,7 mm |
| d2 | 37,5 mm |
| d3 | 30,2 mm |
| Profil wyjściowy | podwójnym AS-drive |
| t1 | 35 mm |
| t2 | 65 mm |
| Napęd kwadratowy | 1/2″ (12,5mm)” |
| Typ | Mercedes-Benz |
| Rozmiar [mm i cal] | 30 |
| Złącze | metryczne |






