Narzędzia do naprawy gwintów

Zestaw do naprawy gwintów to funkcjonalne narzędzie, wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów. Profesjonalne zestawy pozwalają na wzmacnianie gwintów metrycznych bądź calowych. Znajdują wszechstronne zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Dzięki nim możliwa staje się naprawa gwintu, który uległ uszkodzeniu lub zużyciu. Oferowane zestawy można wykorzystywać do regeneracji każdego rodzaju połączeń gwintowych. Oprócz tego, zestaw do regeneracji gwintów pozwala na ponowne użycie produktu uznanego wcześniej za wybrakowany.
W tej kategorii znajdziesz zestawy naprawcze do gwintów, wyprodukowane z myślą o profesjonalistach. Produkty te przydadzą się również majsterkowiczom, którzy szukają sprawdzonego sposobu na wzmocnienie lub naprawę połączenia gwintowego. Wykorzystanie każdego z zestawów błyskawicznie tworzy gwint naprawczy. Każdy zestaw do naprawy gwintów metrycznych i calowych sprzedawany jest w wygodnych pudełkach plastikowych Komplety obejmują wkrętaki do wkładek z pierścieniem ustalającym, wiertła kręte, gwintowniki oraz niezbędne wkładki, tulejki i sprężynki.

Narzędzia do naprawy gwintów - Kategorie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 42

Zestawy do naprawy gwintów

Zestawy do naprawy gwintów metrycznych oraz calowych znajdują wszechstronne zastosowanie. Używane są w przemyśle motoryzacyjnym, elektrotechnicznym, medycznym, a także lotniczym. Połączenia gwintowe stanowią trzon podstawowych elementów złącznych wykorzystywanych przy konstrukcji maszyn.

Każdy oferowany w tej kategorii zestaw do naprawy gwintów pozwala na stworzenie wytrzymałego łączenia w różnych materiałach, także w tych o ograniczonej wytrzymałości na ścieranie. Naprawa gwintu jest możliwa dla stali, stopów aluminium i magnezu, mosiądzu, żeliwa, brązu oraz powszechnie wykorzystywanych stopów termoutwardzalnych.

Uzyskany gwint naprawczy jest odporny na korozję i wytrzymuje duże obciążenia statyczne i dynamiczne. Ponadto, nie jest podatny na rozciąganie, ścieranie ani wibracje, występujące w różnych konstrukcjach. Między innymi z tych powodów zestaw do regeneracji gwintów w wygodnej, praktycznej walizce, stanowi jeden z podstawowych elementów wyposażenia warsztatu.

Wyłącznie najlepsi producenci

W ofercie sklepu znalazły się zestawy naprawcze gwintu dostarczane przez renomowanych i rozpoznawalnych producentów. Do najczęściej polecanych produktów należą:

  • Zestaw do naprawy gwintów metrycznych V-COIL (w rozmiarach M2-M14)
  • Zestaw do naprawy gwintów V-COIL w dużej walizce (w rozmiarach M5-M12, M6-M10, M6-M14)
  • Zestaw naprawczy gwintu YATO (M5-M12)
  • Zestawy naprawcze RAPID (M3-M12)
  • Zestawy naprawcze RAPID w dużej walizce (w rozmiarach: M5-M12, M6-M10)

Zestawy do regeneracji gwintów marki YATO zostały stworzone z materiałów, które są doceniane w wielu gałęziach przemysłu średniego, a nawet ciężkiego. Wiertła i gwintowniki odlewa się ze stali szybkotnącej HSS 4341. Wykazują optymalne parametry w czasie pracy.

Wykorzystanie rozwiązań najlepszych producentów sprawia, że montaż i naprawa gwintu jest łatwa i szybka. Każdy z kompletów zapakowany jest w wygodne pudełko, które pozwala na sprawne przenoszenie lub bezpieczne przechowywanie niezbędnych narzędzi. Dzięki bogatej ofercie, z pewnością znajdziesz zestaw naprawczy gwintu, rozmiarem odpowiadający połączeniu.

Wybierz najlepszy zestaw naprawczy gwintu

Zestaw do regeneracji gwintów powinien znaleźć się na wyposażeniu każdego zakładu przemysłowego, warsztatu, a nawet skrzynki z narzędziami majsterkowicza.

Łączenia gwintowe są szczególnie narażone na szkodliwe warunki pracy i mogą ulegać zużyciu. W komorach silników oraz innych podzespołach maszyn, gwinty są poddawane częstym zmianom temperatur. Zdarza się, że gwinty ulegają uszkodzeniu w czasie przeprowadzania czynności serwisowych lub naprawczych, na skutek niewłaściwego dostosowania momentu dokręcającego. Wszystkie te przyczyny wskazują, że profesjonalny zestaw do generacji gwintu to konieczność.

Przejrzyj całą ofertę naszego sklepu i wybierz zestaw naprawczy gwintu, który pozwoli na naprawę lub stworzenie nowego, mocnego łączenia w konstrukcjach różnego rodzaju. Każdy z prezentowanych produktów umożliwia osiągnięcie doskonałego efektu i naprawę gwintu w zaledwie kilka minut.

Zobacz oceny
Nasze oceny Allegro
100,0%

klientów poleciło tego sprzedającego przez ostatnie 12 miesięcy

5

zgodność z opisem

5

usługi sprzedającego

-

koszty wysyłki

Oficjalny sklep buythis.pl na Allegro.
Buy This NIP: 8151591888