Mikrometr zewnętrzny cyfrowy do pomiaru gwintu 40 EWRi-V 25-50 mm MAHR
8243320050
4059192058937
Cyfrowy mikrometr zewnętrzny do pomiaru gwintu o zakresie 25-50 mm. Wyposażony w mechanizm szybkiej regulacji, zintegrowaną łączność bezprzewodową oraz wyświetlacz LCD.
Brak w magazynie
4970,51 zł brutto 4041,07 zł netto
Brak w magazynie
Mikrometr zewnętrzny cyfrowy do pomiaru gwintu 40 EWRi-V 25-50 mm MAHR 8243320050
Opis
Wykonanie: wrzeciono pomiarowe nierdzewne, w całości hartowane i szlifowane, wrzeciono pomiarowe i kowadełko wzmocnione węglikiem spiekanym, otwór do mocowania końcówek pomiarowych o średnicy trzpienia 3,5 mm , kabłąk stalowy lakierowany, grzechotka wysunięta do przodu, QUICK DRIVE – mechanizm szybkiej regulacji (5 mm na obrót), izolacja od ciepła dłoni. Wysokość cyfr na wyświetlaczu LCD 10 mm, stopień ochrony IP65, transmisja danych za pomocą zintegrowanego systemu radiowego. Dostawa z baterią CR2032, 3 V, w etui.
Funkcje: włączanie i automatyczne wyłączanie, przełączanie mm/cale, automatyczne włączenie przez pokręcenie bębnem, blokada przycisków dla ustawionej pozycji zerowej, brak konieczności zerowania po włączeniu (system Absolut), ABS (przełączenie z pomiaru względnego na bezwzględny), TOL (wprowadzanie wartości granicznych tolerancji i ostrzegawczych), reset (zerowanie) możliwy w każdej pozycji.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8243320050 |
| EAN | 4059192058937 |
| Producent | Mahr |
| Zakres pomiaru | 25–50 mm |
| Odczyt | 0,001 mm |
| Ø wrzeciona | 6,5 mm |
| Skok | 5 mm |
| Ø bębna | 25 mm |
| Typ | EWRi-V |






