Mikrometr zewnętrzny cyfrowy 40 EWRi-B 25-50 mm MAHR
8243290050
4059192059040
Cyfrowy mikrometr zewnętrzny o zakresie pomiarowym 25-50 mm, wykonany z hartowanej stali nierdzewnej. Posiada zintegrowaną łączność bezprzewodową oraz wyświetlacz LCD z cyframi o wysokości 10 mm.
Brak w magazynie
4082,16 zł brutto 3318,83 zł netto
Brak w magazynie
Mikrometr zewnętrzny cyfrowy 40 EWRi-B 25-50 mm MAHR 8243290050
Opis
Wykonanie: wrzeciono pomiarowe nierdzewne, w całości hartowane i szlifowane, wrzeciono pomiarowe i kowadełko wzmocnione węglikiem spiekanym, kabłąk stalowy lakierowany, grzechotka wysunięta do przodu, szybki napęd, izolacja od ciepła dłoni. Wysokość cyfr na wyświetlaczu LCD 10 mm, stopień ochrony IP65, transmisja danych za pomocą zintegrowanego systemu radiowego. Dostawa z baterią CR2032, 3 V, w etui.
Funkcje: włączanie i automatyczne wyłączanie, przełączanie mm/cale, automatyczne włączenie przez pokręcenie bębnem, blokada przycisków dla ustawionej pozycji zerowej, brak konieczności zerowania po włączeniu (system Absolut), ABS (przełączenie z pomiaru względnego na bezwzględny), TOL (wprowadzanie wartości granicznych tolerancji i ostrzegawczych), reset (zerowanie) możliwy w każdej pozycji.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8243290050 |
| EAN | 4059192059040 |
| Producent | Mahr |
| Zakres pomiaru | 25–50 mm |
| Odczyt | 0,001 mm |
| Ø wrzeciona | 3 mm |
| Ø bębna | 21 mm |

