Czujnik zegarowy precyzyjny 5 mm mały MAHR
Czujniki zegarowe
Producent:
SKU:
8242204025
EAN:
4059192013943
Mały czujnik zegarowy o zakresie pomiaru 5 mm i odczycie 0,01 mm. Posiada chromowaną obudowę oraz regulowane znaczniki tolerancji, dostarczany w etui.
Dostępność:
Pozostało tylko: 2
447,97 zł brutto 364,20 zł netto
Pozostało tylko: 2
Czujnik zegarowy precyzyjny 5 mm mały MAHR 8242204025
Opis
Mały czujnik zegarowy, precyzyjny
Wykonanie: tarcza zegara o wysokim kontraście, regulowane znaczniki tolerancji, chromowana obudowa, zdejmowana nasadka jako osłona przeciwpyłowa na końcu trzpienia pomiarowego, precyzyjnie dopasowane koła i zębnik. Dostawa w etui.
Zastosowanie: wszędzie tam, gdzie ze względu na brak miejsca wymagane jest użycie małych przyrządów wskaźnikowych.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8242204025 |
| EAN | 4059192013943 |
| Producent | Mahr |
| Zakres pomiaru | 5 mm |
| Odczyt | 0,01 mm |
| Ø obudowy | 40 mm |
| 1 obrót wskazówki | 1,0 mm |
| Waga | 0,265 kg |
|---|---|
| Wymiary | 155 × 101 × 38 mm |

