Klucz płasko-oczkowy z grzechotką 8 mm OPEN-RATCH STAHLWILLE
Klucze płasko-oczkowe z grzechotką
Producent:
SKU:
41170808
EAN:
4018754239139
Klucz płasko-oczkowy z grzechotką o rozmiarze 8 mm i długości 144 mm. Posiada 72 zęby, kat pracy 15° oraz końcówkę oczkową odchyloną o 15° do pracy w ograniczonych przestrzeniach.
Dostępność:
Na stanie
63,76 zł brutto 51,84 zł netto
Oszczędzasz:
2,66 zł
Na stanie
Klucz płasko-oczkowy z grzechotką 8 mm OPEN-RATCH STAHLWILLE 41170808
Opis
OPEN-RATCH klucze plasko-oczkowe z grzechotka Rozm.8mm Dl.144mm
- przelaczane
- z podwójnym sześciokątem
- 72 zebów
- do prac w ograniczonych przestrzeniach, kat pracy tylko 5°
- koncówka oczkowa odchylona 15°
- stal stopowa chromowa, chromowane
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 41170808 |
| Nr katalogowy | 17 8 GEWINKELT |
| EAN | 4018754239139 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Waga | 45 g |
| L | 144 mm |
| b | 17,0 mm |
| Kat korby | 15 ° |
| d | 18,0 mm |
| a1 | 4,7 mm |
| a2 | 7,4 mm |
| Liczba zebów | 72 |
| Kat pracy | 15 ° |
| Rozmiar [mm] | 8 mm |
| Złącze | metryczne |




