Klucz płasko-oczkowy 24 mm OPEN-BOX STAHLWILLE
Klucze płasko-oczkowe
Producent:
SKU:
40082424
EAN:
4018754018895
Klucz płasko-oczkowy o rozmiarze 24 mm, długości 280 mm, wykonany ze stopu chromowego. Zgodny z normą DIN 3113 Forma A.
Dostępność:
Na stanie
81,48 zł brutto 66,24 zł netto
Oszczędzasz:
3,39 zł
Na stanie
Klucz płasko-oczkowy 24 mm OPEN-BOX STAHLWILLE 40082424
Opis
Klucze oczkowo-plaskie OPEN-BOX Rozm.24mm Dl.280mm
- DIN 3113 Forma A/ISO 7738 Forma A
- stal stopowa chromowa, chromowane
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 40082424 |
| Nr katalogowy | 13 24 |
| EAN | 4018754018895 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Waga | 254 g |
| L | 280 mm |
| b | 53 mm |
| Kat korby | 15 ° |
| d | 34,9 mm |
| a1 | 7,8 mm |
| a2 | 14 mm |
| DIN | DIN 3113 Form A |
| Rozmiar [mm] | 24 mm |
| t | 5 mm |
| Złącze | metryczne |






