Klucz pazurowy 1/4″ rozmiar 11 mm oczkowy STAHLWILLE
Klucze dynamometryczne
Producent:
SKU:
01190011
EAN:
4018754149100
Klucz pazurowy oczkowy o rozmiarze 11 mm, wykonany ze stali stopowej chromowej. Posiada kwadrat wewnętrzny 1/4″ oraz długość 28 mm.
Dostępność:
Na stanie
189,82 zł brutto 154,33 zł netto
Oszczędzasz:
126,29 zł
Na stanie
Klucz pazurowy 1/4″ rozmiar 11 mm oczkowy STAHLWILLE 01190011
Opis
Klucz pazurowy oczkowy otwarty CROW-RING Rozm.11mm Wewn.-4-kat 1/4″ Dl.28mm
- stal stopowa chromowa, chromowane
- Uwaga! Zmienione wartosci nastawcze w kluczu dynamometrycznego
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 1190011 |
| Nr katalogowy | 440 11 |
| EAN | 4018754149100 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Waga | 17 g |
| L | 28 mm |
| b | 18,2 mm |
| a | 13,5 mm |
| Kwadrat wewnetrzny [cal] | 1/4 “” |
| Rozmiar [mm] | 11 mm |
| W | 8,6 mm |
| S | 14 mm |
| Złącze | metryczne |


