Gwintownik maszynowy DIN5156 B G1.1/4” GÜHRING
Gwintowniki maszynowe
Producent:
SKU:
8217440015
EAN:
4031093603003
Gwintownik maszynowy do otworów przelotowych, przeznaczony do gwintów rurowych DIN ISO 228. Wykonany z HSS, z gwintem G 1.1/4 cala i długości całkowitej 170 mm.
Dostępność:
Pozostało tylko: 1
843,82 zł netto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1866,73 zł.1866,73 zł 1037,90 zł brutto
Oszczędzasz:
828,83 zł
Pozostało tylko: 1
Gwintownik maszynowy DIN5156 B G1.1/4” GÜHRING 8217440015
Opis
Gwintownik maszynowy do otworów przelotowych
Zastosowanie: do gwintów rurowych DIN ISO 228 (DIN 259). Przeznaczony w szczególności do stali zwykłych, konstrukcyjnych, automatowych, stali do nawęglania i do ulepszania cieplnego.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8217440015 |
| EAN | 4031093603003 |
| Producent | GÜHRING |
| Gwint w calach | G 1.1/4* cale |
| Wykonanie | *HSS |
| Średnica gwintu | 41,910 mm |
| Liczba zwojów na cal | 11 cale |
| Długość całkowita | 170 mm |
| Średnica chwytu | 32 mm |
| Chwyt kwadratowy | 24,0 mm |
| Średnica otworu pod gwint | 39,50 mm |
| Stal < 700 N/mm2 | 10 |
| Stal < 1000 N/mm2 | 6 |






