Gwintownik maszynowy DIN376 HSS E kszt. C M14 GÜHRING
8216710140
4031093265904
Gwintownik maszynowy HSS-E o tolerancji ISO 2/6H, typ N, kształt nakroju C, przeznaczony do gwintów metrycznych M14. Wykonany z materiałów odpowiednich do stali zwykłych i konstrukcyjnych.
Brak w magazynie
294,29 zł netto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 483,59 zł.483,59 zł 361,98 zł brutto
Brak w magazynie
Gwintownik maszynowy DIN376 HSS E kszt. C M14 GÜHRING 8216710140
Opis
Wykonanie: HSS-E, pole tolerancji ISO 2/6H, typ N, kształt nakroju C (2–3 zwoje).
Zastosowanie: do gwintów metrycznych zwykłych według ISO DIN 13. Przeznaczony w szczególności do stali zwykłych, konstrukcyjnych, automatowych, stali do nawęglania i do ulepszania cieplnego.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8216710140 |
| EAN | 4031093265904 |
| Producent | GÜHRING |
| Gwint | M14 |
| Skok | 2,00 mm |
| Długość całkowita | 110 mm |
| Średnica chwytu | 11,0 mm |
| Chwyt kwadratowy | 9,0 mm |
| Średnica otworu pod gwint | 12,00 mm |
| Norma | DIN 376 |
| Wykonanie | z chwytem przelotowym |
| Stal < 700 N/mm2 | 12 |

