Gwintownik maszynowy TiN C M12x1 GÜHRING
Gwintowniki maszynowe
Producent:
SKU:
8217290021
EAN:
4031093631051
Gwintownik maszynowy do otworów nieprzelotowych, przeznaczony do drobnozwojnych gwintów metrycznych M12 x 1,00 mm według ISO DIN 13. Stosowany w stali zwykłej, konstrukcyjnej oraz do nawęglania i ulepszania cieplnego.
Dostępność:
Na stanie
219,98 zł netto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 449,50 zł.449,50 zł 270,58 zł brutto
Oszczędzasz:
178,92 zł
Na stanie
Gwintownik maszynowy TiN C M12x1 GÜHRING 8217290021
Opis
Gwintownik maszynowy do otworów nieprzelotowych
Zastosowanie: do drobnozwojnych gwintów metrycznych według ISO DIN 13. Przeznaczony w szczególności do stali zwykłych, konstrukcyjnych, automatowych, stali do nawęglania i do ulepszania cieplnego.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8217290021 |
| EAN | 4031093631051 |
| Producent | GÜHRING |
| Gwint x skok | M12 x 1,00 mm |
| Długość całkowita | 100 mm |
| Średnica chwytu | 9,0 mm |
| Chwyt kwadratowy | 7,0 mm |
| Średnica otworu pod gwint | 11,00 mm |
| Stal < 700 N/mm2 | 12 |
