Gwintownik maszynowy HSSE TiN B M16x1,5 GÜHRING
Gwintowniki maszynowe
Producent:
SKU:
8217270037
EAN:
4031093632928
Gwintownik maszynowy do otworów przelotowych, przeznaczony do drobnozwojnych gwintów metrycznych M16 x 1,5 mm według ISO DIN 13. Stosowany w stali zwykłej, konstrukcyjnej oraz do nawęglania i ulepszania cieplnego.
Dostępność:
Pozostało tylko: 1
265,26 zł netto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 551,24 zł.551,24 zł 326,27 zł brutto
Oszczędzasz:
224,97 zł
Pozostało tylko: 1
Gwintownik maszynowy HSSE TiN B M16x1,5 GÜHRING 8217270037
Opis
Gwintownik maszynowy do otworów przelotowych
Zastosowanie: do drobnozwojnych gwintów metrycznych według ISO DIN 13. Przeznaczony w szczególności do stali zwykłych, konstrukcyjnych, automatowych, stali do nawęglania i do ulepszania cieplnego.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8217270037 |
| EAN | 4031093632928 |
| Producent | GÜHRING |
| Gwint x skok | M16 x 1,50 mm |
| Długość całkowita | 100 mm |
| Średnica chwytu | 12,0 mm |
| Chwyt kwadratowy | 9,0 mm |
| Średnica otworu pod gwint | 14,50 mm |
| Stal < 700 N/mm2 | 12 |
| Stal < 1000 N/mm2 | 8 |

