Gwintownik masz DIN371 HSSE TiN kszt. B M6 GÜHRING
Gwintowniki maszynowe
Producent:
SKU:
8216780060
EAN:
4031093265089
Gwintownik maszynowy M6 do otworów przelotowych wykonany z HSS-E, typ N, kształt nakroju B. Przeznaczony do gwintów metrycznych według ISO DIN 13, szczególnie w stali zwykłej i konstrukcyjnej.
Dostępność:
Brak w magazynie
849,17 zł brutto 690,38 zł netto
Oszczędzasz:
125,48 zł
Brak w magazynie
Gwintownik masz DIN371 HSSE TiN kszt. B M6 GÜHRING 8216780060
Opis
Gwintownik maszynowy do otworów przelotowych
Wykonanie: HSS-E, pole tolerancji ISO 2/6H, typ N, kształt nakroju B (4–5 zwojów).
Zastosowanie: do gwintów metrycznych zwykłych według ISO DIN 13. Przeznaczony w szczególności do stali zwykłych, konstrukcyjnych, automatowych, stali do nawęglania i do ulepszania cieplnego.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8216780060 |
| EAN | 4031093265089 |
| Producent | GÜHRING |
| Gwint | M6 |
| Skok | 1 mm |
| Długość całkowita | 80 mm |
| Średnica chwytu | 6 |
| Chwyt kwadratowy | 4,9 |
| Średnica otworu pod gwint | 5 mm |
| Norma | DIN 371 |
| Wykonanie | ze wzmocnionym chwytem |
| Stal < 700 N/mm2 | 12 |
| Stal < 1000 N/mm2 | 8 |
| Aluminium > 8% krzemu | 25 |

