Gwintownik maszynowy HSSE TiN B M27 GÜHRING
8216780270
4031093265577
Gwintownik maszynowy HSSE TiN do otworów przelotowych, wykonany z HSS-E, typ N, kształt nakroju B (4–5 zwojów). Przeznaczony do gwintów metrycznych według ISO DIN 13, szczególnie do stali zwykłych i konstrukcyjnych.
Brak w magazynie
829,63 zł netto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1445,99 zł.1445,99 zł 1020,44 zł brutto
Brak w magazynie
Gwintownik maszynowy HSSE TiN B M27 GÜHRING 8216780270
Opis
Wykonanie: HSS-E, pole tolerancji ISO 2/6H, typ N, kształt nakroju B (4–5 zwojów).
Zastosowanie: do gwintów metrycznych zwykłych według ISO DIN 13. Przeznaczony w szczególności do stali zwykłych, konstrukcyjnych, automatowych, stali do nawęglania i do ulepszania cieplnego.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8216780270 |
| EAN | 4031093265577 |
| Producent | GÜHRING |
| Gwint | M27 |
| Skok | 3 mm |
| Długość całkowita | 160 mm |
| Średnica chwytu | 20 |
| Chwyt kwadratowy | 16 |
| Średnica otworu pod gwint | 24 mm |
| Norma | DIN 376 |
| Wykonanie | z chwytem przelotowym |
| Stal < 700 N/mm2 | 12 |
| Stal < 1000 N/mm2 | 8 |
| Aluminium > 8% krzemu | 25 |
