Gwintownik maszynowy HSSE TiN B M2,5 GÜHRING
8216780025
4031093265027
Gwintownik maszynowy do otworów przelotowych wykonany z HSS-E, typ N, kształt nakroju B. Przeznaczony do gwintów metrycznych zwykłych według ISO DIN 13, szczególnie w stali zwykłej i konstrukcyjnej.
Brak w magazynie
482,23 zł netto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 814,88 zł.814,88 zł 593,14 zł brutto
Brak w magazynie
Gwintownik maszynowy HSSE TiN B M2,5 GÜHRING 8216780025
Opis
Wykonanie: HSS-E, pole tolerancji ISO 2/6H, typ N, kształt nakroju B (4–5 zwojów).
Zastosowanie: do gwintów metrycznych zwykłych według ISO DIN 13. Przeznaczony w szczególności do stali zwykłych, konstrukcyjnych, automatowych, stali do nawęglania i do ulepszania cieplnego.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8216780025 |
| EAN | 4031093265027 |
| Producent | GÜHRING |
| Gwint | M2,5 |
| Skok | 0,45 mm |
| Długość całkowita | 50 mm |
| Średnica chwytu | 2,8 |
| Chwyt kwadratowy | 2,1 |
| Średnica otworu pod gwint | 2 mm |
| Norma | DIN 371 |
| Wykonanie | ze wzmocnionym chwytem |
| Stal < 700 N/mm2 | 12 |
| Stal < 1000 N/mm2 | 8 |
| Aluminium > 8% krzemu | 25 |


