Gwintownik maszynowy HSSE TiN B M22 GÜHRING
8216780220
4031093582889
Gwintownik maszynowy M22 o skoku 2,5 mm, wykonany z HSS-E, przeznaczony do gwintów metrycznych według ISO DIN 13. Odpowiedni do stali zwykłych, konstrukcyjnych oraz aluminium.
Brak w magazynie
725,75 zł netto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1259,58 zł.1259,58 zł 892,67 zł brutto
Brak w magazynie
Gwintownik maszynowy HSSE TiN B M22 GÜHRING 8216780220
Opis
Wykonanie: HSS-E, pole tolerancji ISO 2/6H, typ N, kształt nakroju B (4–5 zwojów).
Zastosowanie: do gwintów metrycznych zwykłych według ISO DIN 13. Przeznaczony w szczególności do stali zwykłych, konstrukcyjnych, automatowych, stali do nawęglania i do ulepszania cieplnego.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8216780220 |
| EAN | 4031093582889 |
| Producent | GÜHRING |
| Gwint | M22 |
| Skok | 2,5 mm |
| Długość całkowita | 140 mm |
| Średnica chwytu | 18 |
| Chwyt kwadratowy | 14,5 |
| Średnica otworu pod gwint | 19,5 mm |
| Norma | DIN 376 |
| Wykonanie | z chwytem przelotowym |
| Stal < 700 N/mm2 | 12 |
| Stal < 1000 N/mm2 | 8 |
| Aluminium > 8% krzemu | 25 |
