Gwintownik maszynowy HSSE TiN B M12 GÜHRING
Gwintowniki maszynowe
Producent:
SKU:
8216780120
EAN:
4031093265515
Gwintownik maszynowy HSS-E M12 o skoku 1,75 mm, wykonany zgodnie z normą DIN 376. Przeznaczony do gwintów metrycznych zwykłych w stalach konstrukcyjnych i aluminiowych.
Dostępność:
Brak w magazynie
866,44 zł netto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1517,88 zł.1517,88 zł 1065,72 zł brutto
Oszczędzasz:
452,16 zł
Brak w magazynie
Gwintownik maszynowy HSSE TiN B M12 GÜHRING 8216780120
Opis
Gwintownik maszynowy do otworów przelotowych
Wykonanie: HSS-E, pole tolerancji ISO 2/6H, typ N, kształt nakroju B (4–5 zwojów).
Zastosowanie: do gwintów metrycznych zwykłych według ISO DIN 13. Przeznaczony w szczególności do stali zwykłych, konstrukcyjnych, automatowych, stali do nawęglania i do ulepszania cieplnego.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8216780120 |
| EAN | 4031093265515 |
| Producent | GÜHRING |
| Gwint | M12 |
| Skok | 1,75 mm |
| Długość całkowita | 110 mm |
| Średnica chwytu | 9 |
| Chwyt kwadratowy | 7 |
| Średnica otworu pod gwint | 10,2 mm |
| Norma | DIN 376 |
| Wykonanie | z chwytem przelotowym |
| Stal < 700 N/mm2 | 12 |
| Stal < 1000 N/mm2 | 8 |
| Aluminium > 8% krzemu | 25 |

