Gwintownik maszynowy HSSE C M2 GÜHRING
8216710020
4031093265249
Gwintownik maszynowy do otworów nieprzelotowych, wykonany z HSS-E, pole tolerancji ISO 2/6H, typ N, kształt nakroju C (2–3 zwoje). Przeznaczony do gwintów metrycznych zwykłych według ISO DIN 13, szczególnie do stali zwykłych, konstrukcyjnych, automatowych oraz stali do nawęglania i ulepszania cieplnego.
Brak w magazynie
511,69 zł netto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 870,78 zł.870,78 zł 629,38 zł brutto
Brak w magazynie
Gwintownik maszynowy HSSE C M2 GÜHRING 8216710020
Opis
Wykonanie: HSS-E, pole tolerancji ISO 2/6H, typ N, kształt nakroju C (2–3 zwoje).
Zastosowanie: do gwintów metrycznych zwykłych według ISO DIN 13. Przeznaczony w szczególności do stali zwykłych, konstrukcyjnych, automatowych, stali do nawęglania i do ulepszania cieplnego.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8216710020 |
| EAN | 4031093265249 |
| Producent | GÜHRING |
| Gwint | M2 |
| Skok | 0,40 mm |
| Długość całkowita | 45 mm |
| Średnica chwytu | 2,8 mm |
| Chwyt kwadratowy | 2,1 mm |
| Średnica otworu pod gwint | 1,60 mm |
| Norma | DIN 371 |
| Wykonanie | ze wzmocnionym chwytem |
| Stal < 700 N/mm2 | 12 |

