Gwintownik dwustronny M18 VÖLKEL
Gwintowniki maszynowe
Producent:
SKU:
8216490180
EAN:
4022835670537
Dwustronny gwintownik M18 VÖLKEL, wykonany w technologii Multi-Drive, przeznaczony do obróbki stali niestopowych i niskostopowych oraz tworzyw do 900 N/mm2. Długość całkowita wynosi 80 mm, a długość ostrza 24 mm.
Dostępność:
Pozostało tylko: 1
123,16 zł brutto 100,13 zł netto
Pozostało tylko: 1
Gwintownik dwustronny M18 VÖLKEL 8216490180
Opis
Gwintownik dwustronny HexTap DS
Wykonanie: gwintownik dwustronny, Multi-Drive.
Zastosowanie: do zastosowań ogólnych i obróbki tworzyw dobrze obrabialnych do 900 N/mm2. Do stali niestopowych i niskostopowych oraz otworów przelotowych i nieprzelotowych. Gwintownik jest przystosowany do zastosowań ręcznych.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8216490180 |
| EAN | 4022835670537 |
| Producent | VÖLKEL |
| Ø nomin. | M18 mm |
| Długość całkowita | 80 mm |
| Długość ostrza | 24 mm |
| Rozmiar klucza | 13/5 mm |






