Frez trzpieniowy HSS walcowy C 0616 3 6mm 6x16mm Pferd
Frezy walcowe
Producent:
SKU:
8226180005
EAN:
4007220058848
Produkt marki PFERD posiadający oznaczenie producenta o symbolu 8226180005 określony jako Frez trzpieniowy HSS walcowy C 0616 3 6mm 6x16mm Pferd
Dostępność:
Na stanie
65,79 zł brutto 53,49 zł netto
Na stanie
Frez trzpieniowy HSS walcowy C 0616 3 6mm 6x16mm Pferd 8226180005
Opis
Frez trzpieniowy HSS – chwyt Ø 6 mm, kształt walcowy C, uzębienie 3
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8226180005 |
| EAN | 4007220058848 |
| Producent | PFERD |
| Kształt | C 0616 |
| Ø główki | 6 mm |
| Długość główki | 16 mm |
| Długość całkowita | 60 mm |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Stal | zalecane |
| Żeliwo | zalecane |

