Frez trzpieniowy cylindr z uzeb. czołowym 0616 3 6mm 6x16mm ze stopow tward. Pferd
Frezy trzpieniowe ze stopów twardych (wirnikowe)
Producent:
SKU:
8225120010
EAN:
4007220044964
Produkt marki PFERD posiadający oznaczenie producenta o symbolu 8225120010 określony jako Frez trzpieniowy cylindr z uzeb. czołowym 0616 3 6mm 6x16mm ze stopow tward. Pferd
Dostępność:
Brak w magazynie
148,64 zł brutto 120,85 zł netto
Brak w magazynie
Frez trzpieniowy cylindr z uzeb. czołowym 0616 3 6mm 6x16mm ze stopow tward. Pferd 8225120010
Opis
Frez trzpieniowy ze stopów twardych DIN 8032/8033, kształt cylindryczny ZYA-S, z uzębieniem czołowym, uzębienie 3, Rüggeberg
Frezy wirnikowe, chwyt Ø 6 mm
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8225120010 |
| EAN | 4007220044964 |
| Producent | PFERD |
| Kształt | ZYA-S 0616 |
| Ø główki | 6 mm |
| Długość główki | 16 mm |
| Długość całkowita | 55 mm |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Stal | zalecane |
| INOX | zalecane |
| Żeliwo | zalecane |
| Metal nieżelazny, miękki | zalecane |
| Metal nieżelazny, twardy | zalecane |

