Frez trzpieniowy cylindr z uzeb. czołowym 0413 3PLUS 6mm 4x13mm ze stopow tward. Pferd
Frezy trzpieniowe ze stopów twardych (wirnikowe)
Producent:
SKU:
8225110005
EAN:
4007220044926
Produkt marki PFERD posiadający oznaczenie producenta o symbolu 8225110005 określony jako Frez trzpieniowy cylindr z uzeb. czołowym 0413 3PLUS 6mm 4x13mm ze stopow tward. Pferd
Dostępność:
Na stanie
148,25 zł brutto 120,53 zł netto
Na stanie
Frez trzpieniowy cylindr z uzeb. czołowym 0413 3PLUS 6mm 4x13mm ze stopow tward. Pferd 8225110005
Opis
Frez trzpieniowy ze stopów twardych DIN 8032/8033, kształt cylindryczny ZYA-S, z uzębieniem czołowym, uzębienie 3 PLUS, Rüggeberg
Frezy wirnikowe, chwyt Ø 6 mm
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8225110005 |
| EAN | 4007220044926 |
| Producent | PFERD |
| Kształt | ZYA-S 0413 |
| Ø główki | 4 mm |
| Długość główki | 13 mm |
| Długość całkowita | 55 mm |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Stal | zalecane |
| INOX | zalecane |
| Żeliwo | zalecane |
| Metale nieżelazne | przydatne w określonych warunkach |
| Metal, żaroodporny | zalecane |

