Frez trzpieniowy ze stopow tward. kulisto-walcowy1225stal nierdz. 6mm 12x25mm PFERD
Frezy trzpieniowe ze stopów twardych (wirnikowe)
Producent:
SKU:
8225290030
EAN:
4007220900529
Produkt marki PFERD posiadający oznaczenie producenta o symbolu 8225290030 określony jako Frez trzpieniowy ze stopow tward. kulisto-walcowy1225stal nierdz. 6mm 12x25mm Pferd
Dostępność:
Na stanie
359,99 zł brutto 292,67 zł netto
Na stanie
Frez trzpieniowy ze stopow tward. kulisto-walcowy1225stal nierdz. 6mm 12x25mm PFERD 8225290030
Opis
kształt kulisto-walcowy WRC, INOX
Frezy wirnikowe, chwyt Ø 6 mm
Wykonanie: uzębienie INOX do ekstremalnie wysokiej wydajności skrawania stali austenitycznych, stali nierdzewnych i kwasoodpornych przy niewielkiej ilości wytwarzanego ciepła. Niski poziom hałasu i wibracji.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8225290030 |
| EAN | 4007220900529 |
| Producent | PFERD |
| Kształt | WRC 1225 |
| Ø główki | 12 mm |
| Długość główki | 25 mm |
| Długość całkowita | 65 mm |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| INOX | zalecane |
| Metale nieżelazne | zalecane |

