Frez trzp. ze stopow twar. lukowy ostry 1225 3 6mm 12x25mm PFERD
Frezy trzpieniowe ze stopów twardych (wirnikowe)
Producent:
SKU:
8225440015
EAN:
4007220048115
Produkt marki PFERD posiadający oznaczenie producenta o symbolu 8225440015 określony jako Frez trzp. ze stopow twar. lukowy ostry 1225 3 6mm 12x25mm Pferd
Dostępność:
Pozostało tylko: 1
261,99 zł brutto 213,00 zł netto
Pozostało tylko: 1
Frez trzp. ze stopow twar. lukowy ostry 1225 3 6mm 12x25mm PFERD 8225440015
Opis
Frez trzpieniowy ze stopów twardych DIN 8032/8033, o kształcie łukowym ostrym SPG, uzębienie 3, Rüggeberg
Frezy wirnikowe, chwyt Ø 6 mm
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8225440015 |
| EAN | 4007220048115 |
| Producent | PFERD |
| Kształt | SPG 1225 |
| Ø główki | 12 mm |
| Długość główki | 25 mm |
| Długość całkowita | 65 mm |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Stal | zalecane |
| INOX | zalecane |
| Żeliwo | zalecane |
| Metal nieżelazny, miękki | zalecane |
| Metal nieżelazny, twardy | zalecane |

