Frez trzp. ze stopow twar. lukowy ostry 0618 3PLUS 6mm 6x18mm PFERD
Frezy trzpieniowe ze stopów twardych (wirnikowe)
Producent:
SKU:
8225430005
EAN:
4007220047941
Produkt marki PFERD posiadający oznaczenie producenta o symbolu 8225430005 określony jako Frez trzp. ze stopow twar. lukowy ostry 0618 3PLUS 6mm 6x18mm Pferd
Dostępność:
Na stanie
146,07 zł brutto 118,76 zł netto
Na stanie
Frez trzp. ze stopow twar. lukowy ostry 0618 3PLUS 6mm 6x18mm PFERD 8225430005
Opis
Frez trzpieniowy ze stopów twardych DIN 8032/8033, kształt łukowy ostry SPG, uzębienie 3 PLUS, Rüggeberg
Frezy wirnikowe, chwyt Ø 6 mm
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8225430005 |
| EAN | 4007220047941 |
| Producent | PFERD |
| Kształt | SPG 0618 |
| Ø główki | 6 mm |
| Długość główki | 18 mm |
| Długość całkowita | 55 mm |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Stal | zalecane |
| INOX | zalecane |
| Żeliwo | zalecane |
| Metale nieżelazne | przydatne w określonych warunkach |
| Metal, żaroodporny | zalecane |

